O společnosti

United Networks SE je poskytovatel telekomunikačních služeb v regionu jihozápadních Čech, a to pod obchodními značkami AITEX, KONET, MAXTEL a MAIVA. Nabízíme vysokorychlostní optické, kabelové a bezdrátové připojení, hlasové služby a digitální televizi v HD kvalitě.

Jako první poskytovatel na Sušicku nabízíme špičkové připojení k internetu založené na optických vláknech na vlastní FTTH optické síti. Portfolio našich služeb obsahuje také instalaci kamerových systémů, gps monitoring vozidel, správu, výstavbu a návrh LAN sítí, webhosting a webdesign, nabídku konektivity pro ISP, malé a střední společnosti a neziskový sektor.

Společnost United Networks SE přistupuje ke svým obchodním partnerům na bázi vzájemně prospěšné spolupráce s garancí vysoké kvality. Naším cílem je přinášet partnerům nejvyšší kvalitu a spolehlivost, což je umožněno orientací na značkové komponenty. Věříme v dlouhodobé partnerství, které je budováno na základě vzájemné důvěry, nejde nám o zisk za každou cenu – jde nám především o skutečný užitek obchodních partnerů, neboť jen spokojený zákazník svou spokojeností zaručí v budoucnosti naši prosperitu.

Naše cíle

  • Cílem naší společnosti je nabízet telekomunikační služby ve vysoké kvalitě, s profesionálním přístupem a za rozumné ceny. Pokud si zákazník z nabídky našich služeb nevybere, zpracujeme návrh a nabídneme adekvátní řešení.

  • Naší snahou je nabídnout nejnovější produkty a technologie a zajistit tak zákazníkovi komplexní službu a servis.