Internet Draženov

Raketově rychlý internet a chytrá televize společnosti United Networks SE jsou pro Draženov dostupné a můžete si vybrat z naší nabídky internetu, digitální televize a hlasových služeb.

Internet a chytrá televize pro Draženov, nyní se slevou 50% na prvních 6 měsíců internetu! Cena včetně televize na prvních 6 měsíců je 265 Kč. Ověřte si dostupnost na vaší adrese!

Uvědomujeme si, že v dnešní hektické době je nesmírně důležité mít kvalitního dodavatele internetových a hlasových služeb, na kterého se můžete spolehnout. Rozhodující již není jen rozsah poskytovaných služeb, ale především jejich kvalita, rychlý servis a celková péče o obchodního partnera. Právě takovým poskytovatelem se snažíme být!

Internetové připojení nabízíme již od 250 Kč měsíčně. Od 350 Kč je instalacegitální televizi Skylink s největší nabídkou HD programů.

Chcete-li poradit s výběrem vhodného internetového tarifu nebo máte jakékoliv jiné dotazy, můžete nás kontaktovat na naší INFOLINCE 378 774 774, kde se vám budou naši operátoři věnovat.

Ověřte si dostupnost internetu a
chytré televize u vás doma!

1

Zadejte svojí adresu

2

Vyhledejte dostupné služby

3

Zanechte nám na sebe kontakt

4

Objednejte a užívejte...